Note 7 Serisinin Son amerial gemisi olan Samsung Note 7 tüm kullanıcılarından tam not almıştır. Özellikle Samsung Galaxy note 7 diğer, modeller gibi bu modelinde düz ekran kullanmayıp kavisli bir ekran yaparak gayet başarılı bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Note 7 Arka Kapak Değişimi

Note 7 de ekran genişliği diğer modellere göre daha kullanışlı gibi görünüyor. Sonuçta note serisi ni samsung çıkartırken iş dünyasını hedef almıştır. Bize göre Note serisinde ki en iyi ekran Note 7 ‘de bulunmaktadır. Özellikle Bu Seride Kalemi iyice geliştiren Samsung Çok büyük bir fark yarattı.

Diğer Özelliklerine gelecek olursak Note 7’nin Ram konusunda gayet başarılı 4 Gb, İşlemci olarak exynos 8890 kullanıyor, Depolama alanı olarak Sd Destekli 64 Gb alana sahip bizce bu mükemmel bi özellike, Arka kamera 12 mp Ön kamera 5 mp.

Note 7 Arka Kapak Değişimi

Note 7 Arka Kapak Değişimi

Arka kapağın cam olması bazı kullanıcılar için iyi bazı kullanıcılar için ise kötü. Tabi bence o zevk meselesi ama samsung Note 7 de arka kapağını cam yapmıştır. Note 7 Arka Cam olması yüzünden çok kişi bu telefonu kılıf takarak kullanmak zorunda kalıyor. fakat telefon kılıfsız daha hoş ve güzel duruyor. Kılıfsız kullanma sonuçlarından biride Note 7 arka cam kırılması oluyor maalesef. Note 7 arka cam kırılması sonu mecbur değişmesi gerekiyor.

Note 7 Cam Değişimini Ekiplerimiz profesyonel ve hızlı şekilde yapmaktadır. Bu Arada Telefonunuz tamir edilirken Sizde Servisimizde size ikram edeceğimiz çay ve Kahvelerden içebilirsiniz.

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

1- İstanbul İçinden gelecekseniz İstanbulun birçok noktasın’dan minibüs ve otobüs kalkmaktadır.

Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

2- Şehir Dışından gönderecekseniz Yurt içi kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokok No:45/a Kartal / Merkez

Mail Adresimiz : musteri@ceptelefontamircisi.net

Her Türlü görüşlerinizi bize mail olarak atabilirsiniz.

 

Diğer Samsung Tamir modelleri için Tıklayın