Casper A1 Ekran Değişimi

Casper A1 Ekran Ve Ekran Camı Arasındaki Fark Nedir?

Casper A1 Ekran telefonunuzun iç ekranının kırılması, ekranının bir kısmının veya tamamının kararması, çizgilenme veya dokunmatik sorunlarına neden olmaktadır. Cam değişimi ise telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanabildiğiniz görüntüde ve dokunmatikte bir sorun yaşamamanız durumunda ortaya çıkmaktadır. Casper A1 Ekran Değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Her iki durumda dahilinde de ekran değişimi gerekmektedir. Cam ve ekran birbirinden ayrılmadığı için cam değişim işlemi gerçekleşmemektedir.

Casper A1 Ekran Değişimi

Casper A1 Ekran Değişimi

Casper A1 Ekran Değişimi Fiyatlandırma :

Casper A1 Ekran Değişimi için ekran değişim maliyeti 179 Tl’dir. Camın kırık olması veya dokunmatiğin çalışıyor olması durumunda de bu fiyat geçerlidir.

Casper A1 Ekran Değişimi İşlem Süresi :

Cam değişim işlermlerinde olduğu gibi ekran değişimi saatlerde süren bir işlem değildir veya yetkili servislerinde günler sürecek bir işlem değildir. Ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Casper A1 Ekran Değişimi Ekran Garantilidir :

Değişecek ekran orjinal ekranlardır. İşlem gerçekleştikten sonra yapılan işlem servisimiz tarafından garantilidir. Casper A1 Ekran değiştikten sonra ekranlarınız teknik servis ekiplerimiz tarafından cihazın kontrolü gerçekleşecektir ve sizlere teslim edilecektir. Kırık olmaması, ekranlarınızda darbe veya sıvı teması olmadığı sürece servisimiz tarafından 6 ay garantisi bulunmaktadır.

Casper A1 Ekran Değişimi İçin Size Nasıl Ulaşabiliriz ?

İstanbul Dışında İseniz:

Yurtiçi kargı ile kurumsal anlaşmamız bulunmaktadır. 147339934 anlaşma numarası ile cihazlarınız ücretsiz kargo edebilir.

Ortalama 2 saat içerisinde cihazınız kullanıma hazır olacaktır. Aynı gün içerisinde tekrar kargo edilerek en kısa sürede telefonunuz size ulaşacaktır.

İstanbul İçerisinde İseniz:

İstanbul’da yaşıyor olmanız durumunda servisimize bizzat gelerek en fazla 1-2 saat içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Böylelikle kargo da geçecek zamanı kazanmış olacaksınız.

Kartal merkezde olan konumumuza ;

Kadıköy’den dolmuş, minibüs, belediye ve halk otobüsleri veya Kartal Metrosu (Kartal’da indikten sonra Kartal sahil minibüslerine binmeniz gerekir) ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksim’den özel halk otobüsleri ve İETT ile ulaşabilirsiniz.

Mevcut konumuza Google Üzerinden “3E Teknik Servis” yazarak ulaşabilirsiniz.

Cep telefon ve tabletleriniz için tüm sorunlarında bizden bilgi alabilirsin.

Not: Ekran değişimi esnasında cihaz içerisinde ki veri kaybı kesinlikle olmayacaktır.

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

Casper A1 Ekran Değişimi için iletişim Bilgilerimiz;

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz