Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Ascend Mate 8 ekran değişimi nden önce özelliklerinden bahsetmek isteriz. Mate 8 kullanıcıların ilgisini çeken akıllı telefondur.Telefonda 64 gb dahili ve 128 gb’a kadar attırılabilir hafıza mevcuttur.Telefon hızlı ve bu keyfi veren 4 gb dir. Telefonunuzu modem olarak kullanma özelliği sayesinde çevredekilere internet erişimi sağlayabilirsiniz. Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi Servisimizde profesyonel ekipmanlar ve eğitimli teknisyenlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde değişimi yapılmaktadır. Yapılan işlemler öncesinde telefonunuz yanınızda test edilmektedir. Test edildikten sonra kayıt altına alındıktan sonra servisimize verilmekte.

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi

Telefon servisimize girdikten Sonra ayrı kutula açılmaktadır buda telefonunuzun parçalarının başka cihazlar ile karışmamasını içindir. Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi sırasında bilgileriniz silmez veri kaybı yaşamazsınız.Telefonunuzu servisimize vermeden önce kilit kodu varsa kaldırmanız teknisyenlerimiz onarım sonra telefonunuzu test etmesi açısından yararlı olacaktır. Mate 8 ekran değişimi süresi ortalama 45 dk ile 2 saat arasında değişim yapılmaktadır.

Şehir dışından bize kargo ile gönderim yapabilirsiniz.

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

Harita’dan Bakabilirsiniz

20160924_162703