Huawei G8 Ekran Değişimi

Huawei G8 Ekran Değişimi yapmak istiyorsunuz? Fakat telefonunuzdan da günlerce ayrı kalmak istemiyorsunuz. Ayrıca cihaz değeri kadar orijinal ekran bedelleri ödemek istemiyorsunuz. Huawei eğitimi almış teknik servis ekibimizle sorunlarınıza çare olmaktayız. Tekrar darbe görmemesi veya sıvı teması olmaması durumunda değiştirdiğimiz ekranın garantisi bulunmaktadır. Huawei G8 Ekran Değişimi

Huawei G8 Ekran Değişimi

Huawei G8 Ekran Değişimi

Ekran ile ilgili sorun yaşıyorsanız, telefonunuzun ekranı veya camı kırılmış ise, ekranınızın bir kısmında veya tamamında görüntü kaybı, dokunmatik sorunu veya çizgilenme var ise bu ekranınızın bozuk olduğunu ve değişmesi gerektiğini gösterir. Bu belirtiler genellikle darbe sonrası veya sıvı teması sonrası görünmektedir.

Yetkili servislerde 1 hafta ile 10 gün gibi uzun bir süre beklemek yerine 1 saati aşmayan bir sürede cihazınızı almaktasınız. Orijinal ekranı hem daha uygun fiyata hemde çok daha kısa sürede ayrıca cihazınızda ki veri kaybı olmadan bu işlemleri servisimizde gerçekleştirmeniz mümkündür.

İstanbul dışında yaşıyorsunuz, servisimize uzak bir yerdesiniz veya çalışıyorsunuz ve telefonun tamiri için ayıracak vaktiniz yok. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile telefonunuzu yollamanız mümkündür. Kargo ile yolladınız ve güven sorunu yaşamaktasınız. Yolladığınız kargodan sonra kargo firmasından gönderi takip numarası ile yoldaki kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca servisimize ulaşan her cihazın kaydı esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına servis kayıt SMS i otomatik olarak gönderilmektedir.

Cihazınız ile ilgili olası tüm sorunlarınız da servisimizden bilgi alınız.

Huawei G8 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Huawei G8 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703