Huawei Gr5 Ekran Değişimi

Huawei Gr5 Ekran Değişimi firmamız tarafından hızlı ve profesyonel olarak değişimi yapılmaktadır. Gr5 Ekran Değişiminde kullanılan parça orijinaldır. Huawei Gr5 Ekran Değişimi  Talihsiz bir olay sonucu telefonunuzu yere düşürüp ekranını kırabilir, görüntü bozukluğu, renk değişmesi yada dokunmatik sorunları yaşayabilirsiniz. Merak Etmeyin bu tür sorunlarda Ceptelefontamircisi.Net her zaman hizmetinizdedir.

Huawei 5.5″ekran il parmak izi okuması sayesinde Huawei GR5 e her dokunuşunuz interaktif bir deneyime dönüşecek. Tek bir parmak iziniz ile telefonunuzun şifresini açabilirsiniz.Tasarım olarak magnezyum ile alüminyum sahip olan gr5 hafif ve güçlü bir kasaya sahip olmuştur.13 Mp kamera sahip olan telefon daha güzel ve profesyonel fotoğraf çekmenize olanak sağlamaktadır.

Firmamız işlem sürelerini en kısa sürede tutmaktadır bu sayede müşterilerimizin minimum zaman kaybı olur. Yapılan tüm işlemlerimiz bilgisayar ortamında kayıt altına alınmaktadır.

Huawei Gr5 Ekran Değişimi

Huawei Gr5 Ekran Değişimi

Huawei Gr5 Ekran Değişimi – Neden Ceptelefontamircisi.Net ?

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Huawei Gr5 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

20160924_162703

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz