Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

Hangi Durumlarda Huawei P10 Lite Ekran Değişimi Gerekir ?

Huaweı P10 Lite Ekran arızası veya kırılması durumunda gerçekleşmektedir. Huawei’nin amiral gemi olarak adlandırdığı bu telefonlar genellikle darbe alması, sıvı teması olması veya üzerine sert bir cisim ile vurulması ekranına zarar veren faktörlerdir. Huawei P10 Lite Ekran Değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi – Ekran Kırılması : 

Telefonlarınızın düşmesi veya darbe alması sonucunda oluşmaktadır. Kırık ekran oluşması durumunda telefonlarınızda dokunmatiğin kendiliğinden basması veya hiç basmaması gibi sıkıntılar oluşturabilir. Telefonlarınızın camı kırılması da ekran değişimini gerektirecektir.  Ekran ile cam arasında ki farkları ilgili makalede inceleyebilirsiniz.

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi Sıvı Teması :

Sıvı teması olması durumunda sadece ekran değişimi haricinde bir çok sorun yaratabilir. Genel olarak LCD ekran teknolojisi en ufak bir sıvı temasında ekran kırılmış gibi dokunmatik sorunları yaratabilmektedir.

NOT:  Sıvı teması cihazların onarım garantisi bulunmamaktadır.

Neden Huawei P10 Lite Ekran Değişmesi Gerekir ?

Ekran değişimi telefonlarınızı değiştirmek yerine daha ucuz maliyetler ile telefonlarınızı ilk günkü kullanım deneyimine ulaşmanızı sağlayacaktır.  Böylelikle hem masraflarınız azalacak ve kişisel verileriniz telefonlarınızdan silinmeyecek veya yeni alacaınız telefonlara aktarma sorunu ile karşılaşmayacaksınız.

 Huawei P10 Lite Ekran Değişimini İçin Size Nasıl Ulaşabiliriz ?

İstanbul Dışında İseniz:

Yurtiçi kargı ile kurumsal anlaşmamız bulunmaktadır. 147339934 anlaşma numarası ile cihazlarınız ücretsiz kargo edebilir.

Ortalama 2 saat içerisinde cihazınız kullanıma hazır olacaktır. Aynı gün içerisinde tekrar kargo edilerek en kısa sürede telefonunuz size ulaşacaktır.

İstanbul İçinde İseniz:

İstanbul’da yaşıyor olmanız durumunda servisimize bizzat gelerek en fazla 1-2 saat içerisinde cihazınızı teslim alabilirsiniz. Böylelikle kargo da geçecek zamanı kazanmış olacaksınız.

Kartal merkezde olan konumumuza ;

Kadıköy’den dolmuş, minibüs, belediye ve halk otobüsleri veya Kartal Metrosu (Kartal’da indikten sonra Kartal sahil minibüslerine binmeniz gerekir) ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksim’den özel halk otobüsleri ve İETT ile ulaşabilirsiniz.

Mevcut konumuza Google Üzerinden “3E Teknik Servis” yazarak ulaşabilirsiniz.

Cep telefon ve tabletleriniz için tüm sorunlarında bizden bilgi alabilirsin.

Not: Ekran değişimi esnasında cihaz içerisinde ki veri kaybı kesinlikle olmayacaktır.

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

 

Huawei P10 Lite Ekran Değişimi için iletişim Bilgilerimiz;

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz