iPad 4 Ön Cam Değişimi

iPad 4 Ekran Ön Cam Değişimi ekranınızın çalıştığı dokunmatik kısmın ekranın fonksiyonlarının bir kısmı çalışabilir. Fakat ekran ön camında çatlak olduğu durumlarda değişmektedir. iPad 4 Ön Cam Değişimi fiyatı ipad 4 ekran değişimi fiyatına göre çok daha ucuz bir işlemdir. Bu işlemde ekranınız değişmez ekran üzerindeki ön cam değişimi yapılmaktadır.

iPad tabletlerde bazen ön cam çatladığında dokunmatik çalışmamaktadır,Ön cam değişimi yada ekran değişimi yapılabilmesi için teknik servisimizde gerekli inceleme yapıldıktan sonra bilgi verilmektedir.

iPad 4 tabletin Ön Cam Değişimi 3 saat sürmektedir.Servis yoğunluğumuza göre bu süre değişkenlik göstermektedir.

iPad 4 Ön cam değişimi yapılabilmesi için tabletinizin ekranında mürekkeplenme yada bir kısmında görüntü kaybı olmaması gerekir. Eğer bu durumlar söz konusu ise iPad 3 ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPad 4 tablet Ön Cam Değişimi için İstanbul Kartal’da bulunan servisimize gelebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden yurtiçi kargo anlaşmamız sayesinde ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

iPad 4 Ön Cam Değişimi

iPad 4 Ön Cam Değişimi

iPad 4 Ön Cam Değişimi

iPad 4 Ön Cam Değişimi Hizmetimizden yararlanmak için bizlere isterseniz 0216 353 71 58 veya 0542 353 71 58 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Kartal’da bulunan mağazamıza gelebilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir cep telefonu tamiri sektöründe tecrübesi bulunan firmamız sizlere son derece kaliteli hizmet anlayışıyla iPad 4 Ön Cam Değişimi hizmeti sunmaktadır. Firmamız sadece İphone marka telefonlara değil aynı zamanda Samsung, HTC, General Mobile, LG, ASUS ve Huawei marka cep telefonlarına da ekran değişimi, cam değişimi, ön cam değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi gibi birçok alanda tamir imkanı sunmaktadır. Profesyonel ve güvenilir cep telefonu tamiri için bizlere WhatsApp üzerinden de yazabilirsiniz. Tıkla WhatsApp’a Git.

iPad ön cam değişimi yada ipad 4 ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak için 3E cep telefonu tamir servisimizi arayabilir yada whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

Adresimiz:Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon:+90 216 353 71 58
Cep:+90 542 353 71 58