iPad 4 Ekran Ön Cam Değişimi ekranınızın çalıştığı dokunmatik kısmın ekranın fonksiyonlarının bir kısmı çalışıp fakat ekran ön camında çatlak olduğu durumlarda değişmektedir.iPad 4 Ön Cam Değişimi fiyatı ipad 4 ekran değişimi fiyatına göre çok daha ucuz bir işlemdir bu işlemde ekranınız değişmez ekran üzerindeki ön cam değişimi yapılmaktadır.

iPad tabletlerde bazen ön cam çatladığında dokunmatik çalışmamaktadır,Ön cam değişimi yada ekran değişimi yapılabilmesi için teknik servisimizde gerekli inceleme yapıldıktan sonra bilgi verilmektedir.

iPad 4 tabletin Ön Cam Değişimi 3 saat sürmektedir.Servis yoğunluğumuza göre bu süre değişkenlik göstermektedir.

iPad 4 Ön cam değişimi yapılmabilmesi için tabletinizin ekranında mürekkeplenme yada bir kısmında görüntü kaybı olmaması gerekir.Eğer bu durumlar söz konusu ise iPad 3 ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPad 4 tablet Ön Cam Değişimi için İstanbul Kartal’da bulunan servisimize gelebilir yada Türkiye’nin her yerinden yurtiçi kargo anlaşmamız sayesinde ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz.

iPad ön cam değişimi yada ipad 4 ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak için 3E cep telefonu tamir servisimizi arayabilir yada whatsapp üzerin bilgi alabilirsiniz.

Adresimiz : Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul
Telelefon : +90 216 353 71 58
Cep : +90 542 353 71 58