iPad Air Ekran Değişimi

iPad Air Ekran Değişimi yani LCD değişimi ekranınızda görüntü yok ise, ekranda renk değişimi ve bunun gibi durumlar iç LCD değişimi yapılmaktadır. Dokunmatik ve ekran Apple ipad’ler de ayrıdır. Dokunmatik Ekranın üstünde bulunan  üst cam’dadır. iPad air da dokunmatik çalışmıyor yada dokunmatik kendi kendine işlem yapıyorsa ipad air dokunmatik değişimi yapılması gerekmektedir. iPad Air Ekran Değişimi

Tasarım olarak iPad Air İnce gövdesi sayesinde çok hoş durmaktadır. Hem uzay grisi hemde gümüş rengi bulunmaktadır.Ekran özelliği olarak RETİNA kullanılmıştır. Peki retina ekran nedir ?

Retina Ekran; TFT, AMOLED, Super AMOLED gibi panel teknolojisi ve ta panel üretim yöntemi değildir.
TFT olsun ya da AMOLED, bütün ekranlar Retina Ekran ile ifade edilmeye çalışılan çözünürlük değerini sağlayabiliyorlarsa teknik olarak hepsi aslında birer Retina Ekran’dır.

iphone 3 ve iphone 2 telefonlar ekranları 100-200 PPI yani inç basına düşen piksel yoğunluğunda iPhone 4 ile bu bu olay 326 PPI değerlerine çıktı.
Tabi ki bu olayı yapan kişi her zaman ki  gibi Steve Jobs.

9.7″ ekranı 2048 x 1536 çözünürlük sunuyor. 264 ppi piksel yoğunluğu iPad Air’ın göze en iyi uzaklıkta tutulduğu  uzaklıkta piksellerin görünmesinin önüne geçiyor. Yakından baksanız bile pikselleri görmeniz imkansızdır. Yüksek piksel yoğunluk değeri sayesinde iPad Air keskin yazı ve görüntü sunmaktadır.

Servisimizdeki eğitimli teknisyenlerimiz profesyonel olarak iPad air ekran değişimi yapmaktadır. Yapılan İşlemler sırasında tabletinizden herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır. Tabletinizde ekran şifresi varsa servisimize vermeden önce kaldırmanız yeterlidir.

Tabletiniz testlerden geçtikten sonra size tekrar teslim edilmektedir.

iPad Air Ekran Değişimi iPad Air Ekran Değişimi

iPad Air Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

iPad Air Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

20160924_162703