Iphone 4s Şarj Soketi Değişimi

Iphone 4s Şarj Soketi Değişimi gerektiren şarj olmaması, ses gitmemesi, geç şarj olması gibi sorunlarınızı kısa sürede çözmekteyiz. 15 yıla yaklaşan teknik servis ekibimizle arızalı telefonunuzun şarj soketini titizlikle orijinali ile değiştirip kısa sürede teslim etmekteyiz. Randevu sistemine gerek kalmadan, randevu aramadan sadece 30 dk telefonunuzu sorunu çözülmüş bir şekilde teslim almanız mümkün. iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi

Iphone 4s Şarj Soketi Değişimi

Iphone 4s Şarj Soketi Değişimi

Darbe veya sıvı teması kaynaklı telefonlarınız da oluşan muhtemel ses ve şarj problemleri servisimiz tarafından çok kısa süreler içerisinde tamirinin gerçekleşmesi mümkündür. Muhtemelen garantisi sona ermiş olan cihazlarınız için yetkili serviste çok yüksek bedeller ödemek yerine çok daha uygun fiyatlara işleminizi hemde hiç bir veri kaybı olmadan yaptırmanız mümkündür.
Halen Apple tarafından güncelleme desteği bulunan cihazlarınızı değiştirmek istemiyorsanız. Tamirini gerçekleştirelim ve sorunsuz kullanmaya devam edin.

İşlemler esnasında telefonlarınızdan veri kaybolmamakla birlikte dilediğiniz takdirde veri yedekleme hizmetimizde bulunmaktadır.

Telefon ve tabletlerinizin olası tüm sorunları için aşağıdaki numaralardan müşteri hizmetlerimizden telefonla bilgi alabilirsiniz.

iPhone tamiri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

iPhone 4s Şarj Soketi Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703