Iphone 6 Kasa Değişimi

Iphone 6 Kasa Değişimi genellikle darbe aldığında veya üzerine bir baskı geldiğinde gerekmektedir. Apple’ın  Iphone 5 ve 5s’ten sonra cihazlarını inceltme kararı alması kullanıcıları için memnun edici bir gelişmeydi. Fakat bunun yanı sıra kullanıcıları için dezavantajı kasalarının çok çabuk yamulması eğilmesi kasa ile ekran kasa arasında açılmalar meydana gelmektedir. Bu açılmalar zamanla camlarının çerçevelerinden ayrılmasına ve iç ekranınızın toz almasına daha kötü senaryo ile ekranın bozulmasına neden olmaktadır. iPhone 6 Kasa Değişimi

Bu sorunlar haricinde kasanızda çok fazla darbe izi veya çizikler oluştu ve bu sizi rahatsız etmekte kasa değişi yaptırarak telefonlarınızın  bu gibi sorunlarından da kurtulabilirsiniz. İşlem sonunda telefonunuz ilk aldığınız gündeki gibi harika görünüme dönecektir. Tekrar çiziklerden korumak için sağlam bir kılıf ve muhakkak kırılmaz jelatin ile kullandığınız takdirde bu çiziklerin de önüne geçmiş olacaksınız.

 

Iphone 6 Kasa Değişimi

Iphone 6 Kasa Değişimi

Iphone 6 Kasa Değişimi telefonlarınız da kasa değişikliği yapmadığı için sizler yüklü bir miktar para istemekte ve cihazı yenisi ile değiştirmeyi teklif etmektedir. Elimizde bulunan kasalar ile kasa değişimini gerçekleştirip 1000 TL’nin üzerinde cihaz değişim bedelleri ödemek yerine çok daha uygun fiyata gerçekleştirmeniz mümkündür.

ÖNEMLİ NOT : IPHONE 6 KASA DEĞİŞİMLERİNDE TELEFONUNUZUN İÇERİSİNDEKİ İMEİ VE KASA ÜZERİNDEKİ İMEİ NUMARASI FARKLI OLACAKTIR.

Iphone 6 Kasa Değişimi yaparak daha önce ekran veya cam değiştirmiş iseniz ekranlarınız ile kasa arasındaki boşluklar ve cam atmalarının önüne geçmiş olacaksınız.

İstanbul içerisinden servisimize gelerek veya İstanbul dışından anlaşmalı olduğumu kargo firmamız ve anlaşma numaramız ile telefonlarınızı ücretsiz kargo ile göndermeniz mümkündür. Telefonlarınız servisimize ulaştığında irtibat telefonu vermiş iseniz otomatik servis kayıt SMS’i sizlere ulaşacak ve bu numaradan cihazın durumunu kontrol edebileceksiniz.

Iphone 6 Kasa Değişimi

Telefonunuzda işlem sonrasında hiç bir veri kaybı olmayacaktır. Bu yüzden yedek almanıza gerek yoktur.

Telefon ve tabletleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız için aşağıdaki irtibat telefonlarından bilgi alabilirsiniz.

Telefonlarınızın camları kırık ise  cam değişimi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

iPhone 6 Kasa Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

iPhone 6 Kasa Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703