iPhone 6 Ön Cam Değişimi 99 TL

Üretimine başlandıktan kısa bir süre sonra Türkiye’de de satışa sunuldu. İphone 6 cep telefonları bir teknoloji harikası olarak Türkiye piyasalarında da hızlı bir şekilde tüketilen marka ve modeldeki telefonlardan oldu. İphone 6, etkili tasarım ve ileri düzeyde teknolojik gelişmişliğe sahip özellikleri ile Apple markasının İphone serisinin en iyi telefonlarından olma özelliğini de taşıyor. İphone 6’nın kalınlığı 6,9 mm’dir. Köşeleri kıvrımlı olan telefonun Retine HD 326 PPİ ekranı 4.7 inch büyüklüğündedir. İphone 6 telefonun ekran büyüklüğü diğer telefonlara göre daha büyüktür ve 750×1334  p çözünürlüktedir. 129 gr ağırlığındaki cep telefonunun ana ekranın üstünde ayrıca bir cam bulunmaktadır. iphone 6 ön cam değişimi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

İphone 6 Ön Cam Değişimi

Telefonun dokunmatik özelliğinin de kullanıldığı ön cam İphone 6’larda bazı nedenlerden dolayı en çok darbe alan ve kırılan, çizilen ya da arızalanan bölümü olmaktadır. Ön cam olarak adlandırılan bu camın herhangi bir arızaya maruz kalması durumunda telefonun ana ekranı değiştirilebilir. Veya değiştirilmeden ön cam değiştirilmek suretiyle telefon eski haline kavuşturulabilmektedir.
Ön cam değişimi işlemi genelde kısa sürede yapılabilen bir onarım gerektirmektedir. En fazla bir saat içinde değiştirilebilen ön cam, onarım yapan servisin yoğunluğuna göre daha geç bir zamanda tamir edilebilir. Ön camlarda meydana gelen araza türleri kırılma, çizilme ve parçalanma şeklinde olmakla bu türde arızalanmaların sebep olduğu fonksiyonel özellikler olan dokunmatik özelliğinin ve görüntünün kaybolması ise telefonun kullanılmasını imkansız hale getiren arızalar olmaktadır. Bu nedenle oluşan ön cam arızalarının değiştirilmesi bir zorunluluk halini almaktadır.

3E Teknik Servis

On beş yıllık bir servis tecrübesine sahip olan firma kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirdiği cep telefonu tamiri ve iphone ön cam değişimi hizmeti ile iphone 6 ön cam değişimi konusundaki başarısı ve tercih edilirliğini ispatlamaktadır.
Toplamda 4000+ cam değişimi ile cep telefonu tamir ve onarımı konusunda bizleri arayabilirsiniz. Telefon sektöründe faaliyet gösteren servislerin bulunduğu sektörde adından söz ettiren ve dikkat çeken firma aynı zamanda Türkiye’de ilk OCA sistemini kullanan firmadır.

İphone 6 Ön Cam Değişimi Hizmeti

İphone 6 Ön Cam Değişimi

İphone 6 Ön Cam Değişimi

Teknik olarak ön cam değişimi büyük bir dikkat ve hassasiyet isteyen bir iştir. Ön cam değişiminde kullanılan tamir malzemeleri de cihazın hassasiyetine ve özelliklerine uygun olarak seçilmek zorundadır. İphone 6 cep telefonlarının ön cam değişiminde kullanılan malzemeler kırılmış veya çatlamış olan ön cam çıkartılırken diğer parçalara zarar vermeyecek nitelikte olmalıdır. Kullanılan malzeme kadar malzemeyi kullanan kişinin de tecrübeli ve alanında uzman olması zorunludur. Tamirat işleminde kullanılan malzemeler ne kadar uygun malzemeler olursa olsun tamiratı yapacak teknik servis çalışanı malzemeyi ideal yöntemlerle kullanmayı bilmiyorsa zarar verebilir. Ve telefonun önemli parçalarına zarar verebilecek ve telefonun kasasını da parçalayabilecektir. En küçük bir detayı bile göz ardı etmeden yapılması gereken ön cam değişimleri şu şekilde yapılır. Kullanılan teknik malzeme ve ekipmanı en iyi kullanan ve gerekli her türlü donanıma sahip 3E Teknik Servis personeli tarafından kısa sürede yüksek bir başarı ile gerçekleştirilmektedir.

3E Teknik Servis, hangi sebeple olursa olsun meydana gelmiş ön cam zedelenmelerini başarılı bir ekip, uygun malzeme ve ekipman ile kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Ön cam değişimi için gereken yedek parça teminini de gerçekleştiriyor. Bu konuda herhangi bir zaman kaybedilmesine izin vermeyen 3E Teknik Servis, İphone 6 cep telefonların ön camlarını % 100’e yakın başarılı işlemlerle değiştirmektedir. Değiştirdiği ön camların yerine İphone 6 cep telefonlarının orijinal ön camlarından takmaktadır.

İphone 6 Ön Cam Değişimi İletişim

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

İphone 6’larda ön cam telefonun dokunmatik kullanım özelliğini de doğrudan etkiler. Bu nedenle bu parçada meydana gelen arıza telefonun tamamen devre dışı kalmasına neden olmaktadır. Bu denli önemli bir görev sahip olan ön cam değişimi işlemi 3E Teknik Servis’te en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.  Takılan ön cam için servis tarafından ayrıca garanti verilmektedir. Verilen garanti süresi içinde takılan ön camın kırılma ve parçalanmasına neden olacak kasıtlı bir darp olmadığı takdirde montajdan kaynaklanan tüm teknik arızalarda verilecek olan servis ücreti ücretsiz olmaktadır. Ön cam arızalanmalarına sebep olan hatalar kullanıcıdan kaynaklandığı için yapılan ön cam değişimleri cihazların garanti kapsamı dışında yapılmaktadır. Bu nedenle Apple’nin kendi servisleri ön cam değişimini ücretsiz yapmadığı gibi yüksek fiyatlarla yapmaktadır. Ancak değiştirilen ön camların bu aşamadan sonra meydana gelecek tüm teknik arızaları 3E Teknik Servis garantisi kapsamında ücretsiz olarak verilmesi söz konusudur.