Iphone 6 Ön Kamera Arızası

Iphone 6 Ön Kamera Arızası olan cihazlarınızda yaşadığınız sıkıntılar muhtemelen kamera başarısız ve bulanık çekmesidir. Bu sıkıntı telefonunuzun üst taraftan aldığı darbelerden sonra ortaya çıkmaktadır. Diğer bir ön kamera bozulma olasılığı ise sıvı teması olması durumundadır. Iphone 6 telefonlarınız sıvı temasına karşı dayanıklı değildir. Bu nedenle telefonlarınız nemli bir ortamda kalması veya yağmurlu bir havada konuşmanız bile sıvı temasına maruz kalabilir. iPhone 6 Ön Kamera Arızası

Ön kamera üzerinde bulunduğu ön kamera filmi ile birlikte değişmektedir. Bu film parçasının üzerinde ön kamera haricinde yakınlık sensörü, video mikrofonu da bulunmaktadır. Yani sadece ön kamera değiştirerek hem kulaklık sensörünü hemde video mikrofonunu da yenilemiş olacaksınız.

Iphone 6 On Kamera Arızası

Iphone 6 On Kamera Arızası

15 yıla yaklaşan teknik servis hizmet süremiz ve mesleki yeterlilik belgesine sahip ekibimiz ile Kartal Merkez de hizmetinizdeyiz. Kullanıcı hatası olmaması veya sıvı teması gibi sorunlar olmadığı durumlarda servisimiz tarafından parça garantisi bulunmaktadır.

Kartal’a yakın değil iseniz veya telefonlarınız için ayıracak vaktiniz yok ise kargo ile göndereceğiniz telefonlarınızı yine kargo ile geri alabilmektesiniz. Dilediğiniz yerden kargo yapabilirsiniz servisimize ulaşan telefonlarınız gün içerisinde tamiri gerçekleştirilerek size geri gönderilir.

İşlem esnasında veri kaybı olmayacaktır. Bu yüzden veri yedek almanız gerekmez dilediğiniz takdirde servisimizde yedekleme hizmeti yapılmaktadır.

iPhone 6 Ön Kamera Arızası – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

iPhone 6 Ön Kamera Arızası – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703