Iphone 6 Plus Cam Değişimi

Iphone 6 Plus Cam Değişimi gereken kırık camlı telefonlarınızı LCD ekran değişmeden çok daha uygun fiyatlar ile değişimi yapılmaktadır. Darbe kaynaklı ekran kırılmalarında eğer ekranınızda görüntü var ve dokunmatiğin çalıştığı durumlarda cam değişiminiz gerçekleşmektedir. Orijinal ekranlarınız kullanılarak değişen camınızın dokunmatiği ve görüntüsünde herhangi bir sıkıntısı olmayacaktır.

Kırık olan ön camın görüntüde ve dokunmatikte hiç bir etkisi bulunmamaktadır. Ekran dokunmatiği ile asıl görüntüyü sağlayan üst camın özelliği sadece LCD’yi korumaktır.

Iphone 6 Plus Cam Değişimi

Iphone 6 Plus Cam Değişimi

Telefonlarınızın ekranının büyük olması kolay tutulamaması ve kasası sebebi ile elden kayması durumlarından düşerek veya cebinizde kasılarak camının kırılması çok sık rastlanan bir durumdur. Apple yetkili teknik servislerde kolay kolay randevu bulamadığınız gibi bulduğunuz takdirde de cam değişiminin olmayacağını ekran değişmesi gerektiğinin bilgisini almaktasınız. Ayrıca neredeyse kronik arızası haline gelen kasa eğilmesi gibi durumlarda ise ekranının da değişmeyeceğini bu duruma karşılık yaklaşık 1300 TL gibi bir bedel ödeyerek telefonunuzun yenisi ile değişimini önermektedir.

Konusunda uzman Apple eğitimi almış mesleki yeterlilik belgelerine sahip personelimizce Iphone 6 Plus Cam Değişimi gerçekleşmektedir.

Her tamircinin gerçekleştiremediği Iphone 6 Plus Cam Değişimi servisimizde en fazla 2 saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. 400 – 500 TL LCD ekran ücreti ödemek yerine 150 TL gibi bir rakam karşılığında cam değişiminiz yapılabilmektedir. Bu sayede hem ekranınızın orijinalliği bozulmamakta hem de  bütçenize 250 TL katkı sağlamış olacaksınız.

İşlem esnasında anakart veya kasa üzerinde bir işlem yapılmadığı için hem telefonundaki verilerde (Rehber, Resim, Video, Müzik, Mesaj vb. kayıtlarınız) kayıp olmayacak hemde günlerce beklemek yerine 2 saatte telefonunuza kavuşacaksınız.

Türkiye içerisinden 81 ilden telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmamız ve anlaşma numaramız ile ücretsiz bir şekilde telefonlarınızı göndermeniz mümkündür. 

Sadece Iphone 6 Plus Cam Değişimi değil tüm telefonlarınız ve tabletleriniz ile ilgili tüm olası sorunlarınız da ve bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Iphone 6 Plus Cam Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Iphone 6 Plus Cam Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703