Iphone 6S Home Tuşu Arızalı

Iphone 6S Home Tuşu Arızalı veya Id Touch çalışmıyor parçanın değişmesi gerekmektedir. Apple’ın en gözde telefonlarından olan Iphone 6s ler inceliği, hızı ve 3d touch özelliği ile tüm Iphone kullanıcılarının gönlünü fethetti. Hemen hemen çoğu kullanıcısının Iphone 7’lerin fiyatları sebebi ile hayali olmaktadır.

Iphone 6S Home Tuşu Arızalı

Iphone 6S Home Tuşu Arızalı

İnce kasası olması nedeniyle telefonların ekranları veya home tuşları çok çabuk zarar görebilmektedir. Genellikle darbe kaynaklı oluşabilen Home tuşu sorunlarının yanı sıra sıvı teması da bu tür arızalar yaratabilmektedir.

Kullanıcılar bu sorunu parmak izi okuyucusu çalışan cihazlarda assistive touch’ı (ekran üstü tuşu) kullanarak bu sorunu geçici çözümler üretmektedirler. Parmak izi okuyucusu çalışmayan home tuşu arızalarında ise kesinlikle telefonlarınızın home tuşunun değişmesi gerekmektedir.

Yazılımı yarıda kaldığında dahi arıza yapabilen home tuşları değişimi yapıldıktan sonra kesinlikle ID Touch (parmak izi okuyucusu) çalışmayacaktır. Bu tuşlar anakart ile entegre olduğundan başka bir cihazın orijinal çalışan Id touch’ı bile sizin cihazınızda çalışmayacaktır. 

Telefonlarınızı İstanbul Kartal’da bulunan servisimize getirebileceğiniz gibi Türkiye’nin 81 ilinden kargo anlaşma numaramız ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Cep telefon numaranıza gelecek olan servis kayıt SMS’i ile cihaz durumunu sorgulayabilirsiniz.

Değişimi esnasında telefonlarınızın hafızasından veri kaybı olmayacaktır. Dileğiniz takdirde veri aktarma hizmeti de vermekteyiz.

Iphone 6S Home Tuşu Arızalı – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Iphone 6S Home Tuşu Arızalı – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703