Iphone 6S Plus Ekran Değişimi

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi gerektiren kırık ekranlı telefonlarınızın ekran değişimleri servisimiz tarafından gerçekleşmektedir. Ekranı kırık olan görüntüsünde çizgilenme, kararma, görüntü kaybı, dokunmatik bozulması gibi olası sorunlarınız ekran arızası olduğunu ve değişmesi gerektiğinin göstergesidir. 3D touch’ın ve dokunmatiğin üzerinde bulunduğu LCD ekranınız darbe aldığında, üzerine sert bir cisim geldiğinde veya dalgınlıkla üzerine oturduğunuzda kırılan ekranlarınız sorunsuz değişir. Iphone 6S Plus Ekran Değişimi

iPHONE 6 PLUS EKRAN DEĞİŞİM SÜRESİ 20 DK. SÜRMEKTEDİR.

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi

Orijinal ve yan sanayi ekranlarımız , 15 yıla yaklaşan tecrübemiz ve konusunda eğitim almış servis ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Günlerce randevu beklemek yerine en fazla 1 saat gibi kısa bir zamanda telefonunuzu teslim alıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Iphone‘ların yaşadığı kronik arıza olan kasa eğilmesi nedeni ile yetkili servis ekran değişimi yapmamaktadır. Buna karşılık belli bir ücret karşılığında cihaz değişimi yapmaktadır. Zaten yüksek fiyatlar ile aldığınız telefonlarınız için ayırabileceğiniz böyle bir bütçeniz yok ise LCD Ekran değiştirmek yeterlidir.

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi olan cihazlarda kullanıcı hatası gibi sorunlar bulunmadığı takdirde değişim garantiniz bulunmaktadır. Değişim esnasında telefonlarınızdan veri kaybı olmayacaktır. Yani kırılmadan önceki kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınıza kendi telefonlarımız gibi titizlikle değişimi sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Türkiye içerisinden her bölgeden gönderebileceğiniz anlaşma numaramız ve firmamız aşağıda bulunmaktadır.

GELİN BİRLİKTE ÇÖZELİM.

GELİN BİRLİKTE ÇÖZÜM ÜRETELİM.

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Iphone 6S Plus Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703