iPhone 7 Ekran Ön Camı Değişimi

İphone 7 Ön Cam Değişimi işlemi yapıldığı zaman telefonun eskisiyle birebir aynı ekran  görüntüsüne sahip olur. Hiçbir değişiklik olmaz orijinal ekran ile aynı standartta kullanım devam eder  bunun sebebi ise uzman iphone ön cam değişimi teknisyenlerinin  bu işi yapmasından kaynaklanır. Ön cam değişiminde şöyle bir farklılık vardır, telefonunuzun sadece ön camı kısmı değişmektedir. Bunun dışında hiçbir kısım yani dokunmatik gibi kısımlar boş yere değişmeyecektir. Bazı  firmalarda sizlere iphone 7 camın değişmeyeceğini  söyleyebilirler bunun sebebi  ise cam değişimi yapılmadığından değil o servisim gerekli sisteme ve tecrübeye sahip olmamasından kaynaklanır çünkü iphone ekran değişimi kolay bir işlem olsa da iphone cam değişimi oldukça sistematik ve servis yatırımı isteyen bir işlemdir. iPhone 7 Ekran Ön Camı Değişimi hizmetinden yararlanmak için bizi arayın.

Firmamız iphone 7 ve iphone 8 ön cam değişimi işlemini Türkiye’de ilk yapan iphone ekran tamirinde en üst seviye hizmet veren teknik servislerden birisidir.

iPhone 7 Ön Cam Değişimi 149 TL’ye değişmektedir.

0542 353 71 58 whatsapp numaramızdan direkt uzman teknisyenlerimize bağlanarak iphone ekran değişimi yada ön cam değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 7 Ön Cam Değiştirilmesi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizin yoğunluğuna göre değişmektedir ama ortalama süremiz 90 dakikadır. Gelmeden önce bizleri arayarak randevu alabilirsiniz.  Bu şekilde ön cam değişim süresini en aza indirmiş olursunuz. Detaylı bilgi için yazımızın sonundaki iletişim bilgilerinden bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Ekran Ön Camı Değişimi

iPhone 7 Ön Cam Değişimi Fiyatı Ne Kadar ?

iPhone 7 Ön Cam Değiştirme fiyatımız 149 TL. İphone 7 plus ön cam değişimi ise 199 TL. Yazımın başında belirttiğim gibi başka firmalar sizlere çok uçuk kaçık rakamlar söyleyebilirler yada iphone ekran değişimini önerebilirler sağlam ekranınız için buna hiç gerek yok. Ellerindeki teknik imkanlar buna müsayit olmadığı için ve gerekli bilgiye sahip olmadıkları için telefonlarınızın çok uzun süre bekletebilir hatta telefonunuzu bozabilirler. Bizler sizlerin en iyi şekilde kullanabilmeniz için en kısa sürede doğru ve kaliteli bir onarımı tamamlayarak kullanmanızı sağlıyoruz.

İstanbul – Kartaldayız. Türkiye’nin her yerinden Yurt içi Kargo ile kargoyla ücretsiz gönderim yapabilirsiniz. Bu işlem için sizlere belirli bir süre vermemiz gerekirse ortalama 2-3 gün sürmektedir genellikle , kargodan kaynaklı çok nadir +1 gün daha sağlamaktır. İletişim için whatsapp: : 0542 353 71 58. Arayarak ulaşım için ise: 0216 353 71 58.

iPhone 7 Ön Cam Değişiminin Avantajları Nelerdir?

Bizler sadece iphone telefonuzda ön cam değişimi yaptığımız için bir çok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Ön camlarımız çok kalite olduğundan dolayı hiçbir görüntü kaybı yaşamazsınız.
 • Seslerde asla bir değişiklik olmaz.
 • Dokunmatik ile ilgili bir işlem yapılmayacağından dolayı telefonunuzu sıfır dokunmatik kaybı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Sadece ekran değiştireceğimiz için telefon bilgileri ve içinde diğer veriler kaybolmaz.
 • İphone 7 ön cam değişim işleminde parmak izi ile ilgili hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.
 • Telefonunuzun yandaki plastik çerçevesi de zarar gördüyse bu kısımda değiştirilir.
 • Ön cam değişim işlemimizde kullandığımız yapıştırıcılar asla ekranınıza ve telefonunuza zarar vermez.
 • İphone ön cam değişimi sırasında telefonunuzun ön kısımda bulunan kasasında küçük bir temizlik yapıyoruz.
 • Orijinal LCD ekranınız takılacak.

İphone 7 Ön Cam Değişimi İçin Gerekli Olan Özellikler

 • Ekranınızdan görüntü alabiliyor ve dokunmatiğinin çalışıyor olması gerekmektedir.
 • Ekranınızın orijinal olması gerekmektedir.
 • Ekranda siyahlaşma yani mürekkeplenme olmamalıdır çünkü bu tür mürekkeplenme olduysa dokunmatiğinizde bozulmuş olabilir.
 • Ekranı kullanırken donukluk veya takılma olmamalıdır.
 • Aydınlatmayla ilgili bir sorun olmamalıdır.

Özetleyecek olursak sadece ön camınızın çatlamış olması gerekiyor.

İphone 7 Ön Cam Değişimi İçin Neden Biz?

Bizler için her şeyden önce güven gelmektedir. İşimizi kaliteli ve iş ahlakına uygun yapıyoruz. Örneğin sadece ön cam değişimi yapılacakken sizlerden çalışan dokunmatiğinizi değiştirdik diye para almıyoruz. Diğer firmalarda telefonunuzu emanet etmeye korkabilirsiniz fakat bizim firmamızda tamamen müşteri odaklı çalıştığımız için güvenebilirsiniz. İphone 7 Ön Cam Değişimi için yurt dışından gelen özel cihazlarla ön cam değişimi yapılmaktadır.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

3E iPhone Teknik Servis Adresi

Kordonboyu Mah. Ankara Cad. Hamam Sok. No:45/A Kartal / İstanbul

Telefon : 0216 353 71 58 WhatsApp : 0542 353 71 58

Adres Tarifi : Kartal Merkezde(çarşıda) Bankalar Cad. Yapıkredinin hemen arka sokağında İşler Kitapevi yanındayız.