iPhone 7 Ön Cam Değişimi

iPhone Cam değişimi kırık ekranınız üzerindeki elektronik bağlantısı olmayan camın değişim işlemidir ,ekranınız değişmez ve orjinalliği kaybolmaz ,bizi arayıp yada whatsapp üzerinden randevu aldığınız da 45 dk gibi bir sürede değişim yapılmaktadır.İphone 7 ön cam değişimi 149 TL’dir0542 353 71 580216 353 71 58 nolu numaralarımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz. iPhone 7 Ön Cam Değişimi hizmetimizden yararlanmak için bizi hemen arayın. iPhone 7 Ön Cam Değişimi 

Telefonunuzun ekranı üzerindeki ön cam kırıksa yada çatlaksa komple ekran değişimi yapılmasına gerek yoktur,bu tarz durumlarda iphone 7 cam değişimi yeterli ve ekonomik çözümdür ,bu işlemde ekran orjinalliğini korur ve ekran üzerindeki ön cam değişir ve telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone 7 Ön Cam Değişimi yada Ön Cam Değişimi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

iPhone 7 ön cam değişimi Türkiye’de ilk olarak firmamızda değişimi  işlemi yapılmıştır. Telefonunuzun tuşları basıyor fakat ekran kırıksa cam değişimini profesyonel bir şekilde ve orjinal standartlarda ön cam kullanarak yapıyoruz.

iPhone 7 Ön Cam Değişimi Fiyatı 149 TL’dir.

iPhone 7 Ön Cam Değişiminde Türkiye Lideriyiz. Değişim Süresi 1- saattir.

 

iPhone 7 ön cam değişimi

ön cam değiştirilmesi gereken iphone 7

iPhone 7 telefonunuzun ön camı kırıldıysa firmamıza getirerek iPhone 7 ön cam değişimi yaptırabilirsiniz. Firmamıza geldiğinizde sizi müşteri temsilcilerimiz karşılamakta cihazınızı beraber test ettikten sonra kayıt altına alıp, cihazınızı bize bıraktığınız a dair kayıt formu vermektedir. Kargo ile gönderecekseniz güvenlik kodu varsa yada parmak izi tanımlıysa telefonunuzda lütfen kaldırıp göndermeniz yada güvenlik kodunu not edip göndermeniz test etme kısmında zaman kazandıracaktır.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

iPhone 7 Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Ön Cam Değişimi

  • Ön cam değiştirme  yapılabilmesi için telefonunuzun ekran görüntüsünde bozukluk olmaması lazım. Dokunmatik te herhangi bir sorun olmaması lazım dokunmatiğin tüm fonksiyonlarının çalışması lazım.

iPhone 7 telefonunuzun ön camı değişimi yapılırken kesinlikle kendi iç ekranınızı kullanmaktayız.  Biz Telefonunuzun kırık ön camını söküp yerine orijinal olan ön camı takmaktayız. Telefonunuzun ön camı fabrikasyon oca sistemi ile değişmektedir. Telefonunuzun orijinal ekranı yapısı bozulmamaktadır.

Ön Cam değişimi sırasında herhangi bir veri kaybı, rehber video yada resimleriniz kesinlikle silinmez. Bu tür sorular müşterilerimiz tarafından çok sık sorulan sorulardır.

Mağazamızda telefonunuza göre ekran koruması, telefon kılıflarını uygun fiyata bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünlerde personellerimiz size kolaylığı sağlamaktadır. Çay ve kahve ikramımız dır.

Telefonunuzda ekran titriyor,ekranda görüntü var dokunmatik çalışmıyorsa,tuşlarda bir tuşa bastığınızda başka bir tuşa basıyorsa,ekranda pixel kaybı var ise iPhone 7 Ekran Değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

iPhone 7 Ön Cam Değişimi – Neden Ceptelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

iPhone 7 Ön Cam Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703