iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone ekran değişimi yapılırken yüksek maliyetler ödersiniz eğer telefonunuzun ekranı üzerindeki ön cam kırılmışsa ekrandan bağımsız olarak değişebilir 3e teknik servis iphone 7 plus ekran camı değişimini (ön cam) 199 TL’ye yapmaktadır.İşlem süresi servis yoğunluğumuza göre değişmektedir aşağıdaki telefon numaralarımız ve Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi 199 TL karşılığında yaptırabilirsiniz.

İphone 7 plus ön cam değişimi için doğru adrestesiniz. Telefonunuzun ekranı kırıldı ama dokunmatiği çalışıyor mu? Bizler bu işlem için sadece ön cam değişimi yapıyoruz. Sizlerin boşuna dokunmatik ekran değişimi parası ödemekten kurtarıyoruz! Bu ne demek oluyor derseniz, Maliyeti ve fiyatı en alta çekiyoruz ve en kaliteli olacak biçimde yapıyoruz. Dokunmatiğini değiştirirsek dokunmatik hassasiyeti orijinali gibi olmayacağından sadece ön cam değişimi en sağlıklısı. Komple ekran değiştirip yüksek fiyatlar ödemeyin.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi Fiyatı

iPhone 7 ön cam değişimi fiyatı 199TL!  Biraz önce belirttiğim gibi yüksek fiyatlar çıkaran diğer firmalar olabilir. Bizler sadece ön camı değiştirerek maliyeti düşürüyoruz. Ekran ve dokunmatiğin değişimi için +1000 tl üzeri ödemenize artık gerek yok.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimini Nasıl Yapıyoruz

Yurt dışından sadece iphone ön cam değişimi için getirtilen yüksek teknoloji cihazlarla işlemlerinizi 30 dakika ila 90 dakika arasında yapıyoruz. Orijinal telefonunuzun kırılmış ön camını vakum cihazlarımız ile telefonunuza zarar vermeden çıkartıyoruz. Daha sonra OCA katı yapıştırıcı ile ekranınızda hiçbir iz veya hasar bırakmadan yeni camınızı yapıştırıyoruz. Daha sonra gerekli test ve kontrolleri yaptıktan sonra iphone 7 plus telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

İphone 7 Plus Ön Cam Değişim Avantajları

  • LCD ekranınızı değiştirmeden sadece ön camınızı değiştiriyoruz. Bu sayede orijinal ekranınızı kalıyor.
  • Kırılmış veya yıpranmış çerçevenizi değiştiriyoruz.
  • Dokunmatiğinizi değiştirmiyoruz. Hassasiyetiniz hiç değişmiyor eskisi gibi en iyi şekilde kalıyoruz.
  • Özel cihazla ve makineler ile telefonunuza zarar gelmez.
  • 14 yıllık uzman çalışanlarımız ile telefonlarınızı en sağlıklı biçimde yapıyoruz.
  • Türkiye’nin her bir yanında bizlere kargo ile telefonunuzu ulaştırabilirsiniz.
  • Kargo ücreti ödemezsiniz. Az sonra vereceğim kargo kodu ile ücretsiz tarafımıza gönderim yapabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Ön Cam Değişimi Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Türkiye’nin her yerinden bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo avantajlarımız ile güvenilir ve kaliteli biçimde sizlerle hizmet vermekteyiz. Yurt içi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Ücretsiz gönderi kodumuz 147339934dür. Bu kodu telefonunuzu iyi bir şekilde paketleyerek Yurt içi kargoya verirken bu kodu söyleyebilirsiniz. Yurt içi kargonun her hangi bir şubesinden bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Tamir için bize geldiğinde 1 gün içerisinde yapılıp tekrar gönderimi sağlanır fakat iş yoğunluğuna göre bu süreç değişebilir. İstanbul’da oturanlar için yazımızın en sonunda bulunan adresten bizlere kolayca ulaşım sağlayabiliriz. Telefonunuzu aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. Hatta bizleri arayarak randevu alırsanız işlemlerini çok daha hızlı olacaktır. Telefon : 0216 353 71 58 WhatsApp : 0542 353 71 58.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz