LG G6 Ekran Değişimi

LG G6 Ekran Değişimi, genellikle cihazınızın darbe alması ve düşmesi sonucu ortaya çıkmakta olan bir sorundur. Ekran değişimi işlemi üzerinde dokunmatiğin ve kenar çıtasının değişmesi ile birlikte gerçekleştirmektedir.  Orijinal ürün ile değişecek olan cam işleminden sonra cihaz içerisinde ki kişisel verileriniz korunmuş olarak kalacaktır.  G6 Ekran Değişimi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LG G6 telefonlarınızın camının kırılması durumunda da cihaz aktif çalışıyor olsa dahi ekran değişmesi gerekmektedir. Cam veya dokunmatik değişimi tek başına değişmemektedir.

Ekran değişimi cihazlarınız ekranları değiştikten sonra cihazlarınızı ilk günkü kullanım deneyimi ile kullanabilirsiniz.

LG G6 Ekran Değişimi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Ekran değişimlerinin servisimizde ortalama  saatlik bir işlem süreci bulunmaktadır. Bir yemek yeme veya bir kahve içme zamanı kadar kısa bir sürede telefonlarınızın tamiri gerçekleşir vakit ve zaman kaybınız olmayacaktır.

İstanbul dışında olmanız veya telefonun tamiri için vakit ayıramadığınız durumlarda ise Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Cihazınızı 147339934 anlaşma numarası ve ücretsiz kargo ile servisimize yollamanız mümkün olacaktır.

LG G6 Ekran Problemleriniz için iletişim Bilgilerimiz;

Bizi Hemen Arayın!

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

LG G6 Ekran Değişimi

LG G6 Ekran Değişimi

LG G6 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

LG marka telefonlarınız için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sadece ekran değişimi değil cam değişimi, şarj soketi değişimi ve batarya değişimi gibi işlemler de yapıyoruz.

LG G6 Ekran Değişimi İçin Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.