LG G6 Ekran Değişimi

LG G6 Ekran Değişimi, genellikle cihazınızın darbe alması ve düşmesi sonucu ortaya çıkmakta olan bir sorundur. Ekran değişimi işlemi üzerinde dokunmatiğin ve kenar çıtasının değişmesi ile birlikte gerçekleştirmektedir.  Orjinal ürün ile değişecek olan cam işleminden sonra cihaz içerisinde ki kişisel verileriniz korunmuş olarak kalacaktır.

LG G6 telefonlarınızın camının kırılması durumunda da cihaz aktif çalışıyor olsa dahi ekran değişmesi gerekmektedir. Cam veya dokunmatik değişimi tek başına değişmemektedir.

Ekran değişimi cihazlarınız ekranları değiştikten sonra cihazlarınızı ilk günkü kullanım deneyimi ile kullanabilirsiniz.

Ekran değişimlerinin servisimizde ortalama  saatlik bir işlem süreci bulunmaktadır. Bir yemek yeme veya bir kahve içme zamanı kadar kısa bir sürede telefonlarınızın tamiri gerçekleşir vakit ve zaman kaybınız olmayacaktır.

İstanbul dışında olmanız veya telefonun tamiri için vakit ayıramadığınız durumlarda ise Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Cihazınızı 147339934 anlaşma numarası ve ücretsiz kargo ile servisimize yollamanız mümkün olacaktır.