LG Nexus 4 Ekran Değişimi

LG Nexus 4 Ekran Değişimi için en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sektöründe öncü firmamız ve konusunda uzman teknik servis ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize LG Nexus 4 Ekran Değişimi hizmeti vermekteyiz.

LG Nexus 4 Ekran Değişimi

LG Nexus 4 Ekran Değişimi

 

LG Nexus 4 Ekran Değişimi sorunu yaşamaktasınız ve yeni bir telefona yüzlerce lira para vermek istemiyorsunuz. Orijinal ekranlarımız ile sizlerin sorunlarına çözüm ortağı olmaktayız. Nitelikli teknik servis ekibimiz ve kaliteli hizmetimiz ile LG Nexus 4 Ekran Değişimini yapmaktayız. Bu işlem sonucundan telefonunuzdan veri kaybolmamakla birlikte gerekli ekran testleri yapılarak size teslim edilir.

LG Nexus 4 Ekran Değişimi 30 dk ile 1 saat arasında değişen biz zaman dilimde işleminizi yapıp telefonunuza kavuşmanızı sağlamaktayız.

Değiştirdiğimiz LG Nexus 4 Ekranın tekrar düşürmemeniz veya sıvı teması olmadığı sürece tarafımızdan garantisi bulunmaktadır.

İstanbul içerisinde uzak ve İstanbul dışında iseniz anlaşmalı kargo firmamız  ve anlaşma numaramız ile ücretsiz bir şekilde cihazınızı tarafımıza gönderebilirsiniz. Gönderileriniz tarafımıza ulaştığında sizlere gelecek SMS ile servis durumunu takip edebilirsiniz.

LG Nexus 4 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

LG Nexus 4 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

20160924_162703

Profesyonel Teknik Servis