LG Nexus 5 Ekran Değişimi

LG Nexus 5 Ekran Değişimi sorunlarınızın güvenilir kısa süreli çözümü teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Telefonunuzun ekranının kırılmış olması, dokunmatiğin bozulmuş olması ve ekranınızın karamış  olması cihazınızda ekran sorunu olduğunu göstermektedir. “Benim telefonum hala iş görür” diyorsanız ve değiştirmek istemiyorsanız garantili ekranlarımızla sorunlarınızı gidermekteyiz. 15 yılı  yaklaşan teknik servis deneyimimizle hizmetinizdeyiz. LG Nexus 5 Ekran Değişimi

LG Nexus 5 Ekran Değişimi

LG Nexus 5 Ekran Değişimi

İstanbul içerisinde veya dışarısından kargo ile hizmet vermekte olan firmamızda işleminiz 30 dk – ile 60 dk arasında değişmektedir. Kargo ile yapacağınız gönderilerde cihazlarınız konumunuza bağlı olarak minimum 3 gün – 7 gün arasında cihazınızı teslim almış olursunuz. Göndereceğiniz cihazları anlaşma kargomuz ve anlaşma numaramız ile ücretsiz göndermeniz mümkündür. Telefonlarınız servisimize ulaştığından irtibat telefonunuza Sms ile bilgi verilmektedir.

Cihazlarınız ile ilgili tüm olasın sorunlarınız için servis ekibimizden telefonla bilgi alabileceğiniz gibi servisimize gelip ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

LG Nexus 5 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

LG Nexus 5 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703