LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi

LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi sorunlarınızın çözümleri için servisimiz hizmetinizdedir. Ekranınız kırılması ve çalışmaması durumunuzda ekran değişimlerinizi garantili bir şekilde değiştirip sizin hizmetinize sunuyoruz. Darbe kaynaklı oluşan ekran kırıklarınız var ve sizi rahatsız ediyor ise 30 dk az bir sürede telefonunuzun ekranının değişimi gerçekleştirebilirsiniz. LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi

LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi

LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi

Cihazınız servisimiz tarafından en kısa sürede garantili bir şekilde değişmektedir. Yetkili servis hizmetini her yerde bulamadığınız Casper cihazlarınız da ekran değişimi hizmeti veren firmamız 15 seneye yaklaşan nitelikli ve mesleki yeterlilik belgesine sahip nadir servislerden biridir.

İstanbul içi veya İstanbul dışı nerede olursanız sizlere bir telefon ve  kargo kadar yakınız. Anlaşmalı kargomuz ile cihazınızı ücretsiz bir şekilde kargo ile yollanmanız mümkündür.

Aksini belirtmediğiniz sürece cihazınızda kesinlikler veri kaybı olmayacaktır. Ayrıca telefonlarınız ile ilgili olası tüm sorunlarınız da servisimizi arayabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

LG Optimus G Pro E985 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703