Samsung A8 2018 Cam Değişimi

Samsung A8 2018 Cam Değişimi gerektiren kırık camlı telefonlarınızın cam değişimleri servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Ekran değişimi yerine kırık camlarınızı orijinali ile çok daha uygun fiyata ve kısa sürede sorunsuz değiştirebilirsiniz.

Samsung A8 2018 Cam Değişimlerinde cam ile ekranınız arasında orijinal yapıştırıcısı olan OCA kullanılmaktadır. Jel ile işlem yapılmadığı için zaman içerisinde cihazınızın içerisine akmayacak ve cihazınıza zara vermeyecektir.

Samsung A8 2018 Cam Değişimi

Samsung A8 2018 Cam Değişimi

Yetkili  servislerinde uzun süreler beklemek ve veri kaybı yaşamak istemiyor musunuz? Bütün günlük işlerinizi cep telefonunuzdan mı  halletmektesiniz? Zamanınız bizim için de değerli, 1 hafta beklemek yerine en fazla 2 saat gibi kısa bir sürede telefonunuzun sorununu çözelim. 20 TL değerindeki kırılmaz jelatin servisimiz tarafından hediye edilmektedir.

Cam değişimlerinde telefonunuzun ekranında veya dokunmatik aksamında sorun yaşamayacaksınız.  Değişen camın üzerinde görüntüyü ve dokunmatiği etkileyen film, soket gibi parçalar bulunmamaktadır. Kırık olan cam ana ekranınızı koruyan bir jelatin görevi görmektedir.

Servis esnasında telefonunuzdan veriler silinmeyecek, kaybolmayacaktır. Yani başta kişisel verileriniz başta olmak üzere numaralarınız, resimleriniz, videolarınız kısacası hatıralarınız korunmuş olacaktır. Yetkili servislerde yapılan her işlem sonrası cihazlarınıza yazılım atılmakta ve bilgileriniz silinmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile Türkiye’nin her yerinden cihazlarınızı 147339934 anlaşma numarası ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Samsung A8 2018 Cam Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

Samsung A8 2018 Cam Değişimi

Samsung A8 2018 Cam Değişimi

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Samsung A8 2018 Cam Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

0542 353 71 58

0216 353 71 58

20160924_162703