Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimini Servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır. Yapılan işlemler sırasında teknisyenlerimiz profesyonel ekipmanlar kullanmaktadır. Türkiye’de Cam Değişimini Teknisyenlerimiz ilk yapanlardandır. Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi

Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi

Samsung S4 ön cam değişimi firmamız orijinal OCA sistemi ile yapmaktadır. Diğer firmalar gibi jel ile yapmamaktadır, Jel ile yapılan telefonlar belli zaman sona ekran bozulması yapmaktadır. OCA sistemi ile yapılan cihazlarda fabrikasyon olduğundan herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Samsung galaxy s4 ön cam değişimi yaptıra bilmeniz için ekranınızda görüntünün olması, dokunmatiğinin çalışması, iç ekranın’da herhangi bir sorun olmaması gerekmektedir.

Yapılan işlemlerimiz sırasında cihazı servisimize alınca personellerimiz test etmektedir. Teslim Sırasında Test Edilerek geri verilmektedir.

Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Samsung Galaxy S4 Ön Cam Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur. Bizi Hemen Arayın

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

20160924_162703