Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi

Telefonunuzun kulaklığıyla ilgili sorunlarınız mı var? Kulaklık sesi az yada bozuk mu geliyor? Samsung Galaxy S7’de arızalı olan kulaklığınızı ekiplerimiz tarafından profesyonel olarak Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi ni yapmaktadır Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi

Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi

Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi

Karşıdan gelen kulaklık sesinde sorun varsa değiştirmeniz gerekmektedir. Samsung s7 kulak değişimi diğer modeller gibi kolay değildir. Bunun için profesyonel olmayan kişilere telefonunuzu tamir ettirirseniz maalesef telefonunuz kullanılmaz hale gelebilir. Bunun için firmamıza göndererek eğitimli teknisyenlerimiz tarafından kulaklık değişimi yaptırabilirsiniz. Kulak bozulmasının bir çok nedeni olabilir. Özellikle demir işi uğraşan kişilerinin kulaklıklarına demir tozu kaçması sonucu bozulma olasılığı çok yüksektir.

Kulak değişimi sırasında telefonunuzdan herhangi bir veri silinmez. Rehber, resimleri,videolar, notlar ve müzikleriniz durur. Servisimizde veri yedekleme işlemi de yapılmaktadır. İsterseniz telefonunuzun yedeğini alıp size USB bellek ile geri verebilir. Herhangi bir durumda bilgileriniz güvence altında olmaktadır.

Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Samsung Galaxy S7 Kulaklık Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz 

20160924_162703