Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi

Samsung Galaxy S7 Telefonunuzun güç ve ses düğmesiyle ilgili sorunlarınız mı var? Yan düğme çalışmıyor mu ? Güç ve ses açma kapatma düğmesi yanıt mı vermiyor? Samsung Galaxy S7’in çalışmayan güç ve ses açma kapatma parçanızı servisimizde değişmektedir. Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi profesyonel olarak eğitimli teknisyenlerimiz tarafından değişimi yapılmaktadır. Yapılan işlemler de orijinal parçalar kullanılmaktadır. Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi

Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi

Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi

Samsung S7 telefonunuzun ses ve açma kapatma düşmesinin bozulmasının nedenlerinden bir kaçı; sıvı almıyor olabilir, fazla sert basmalardan kaynaklanan deformasyonlar, darbe sonucu düğmenin bozulması gibi servisimize getirerek bu tür arızaları en kısa sürede giderebilirsiniz.

Yapılan işlemler bilgisayar ortamında kayıt alınmaktadır. Yaptırdığınız işleme firmamız tarafından garanti verilmektedir.

Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Samsung Galaxy S7 On Off Tuş Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703