Samsung Note 8 Cam Değişimi

Samsung Note 8 Cam kırılması ekranınızın görüntüsü olması ve dokunmatik camınızın çalışır durumumda olduğunda yapılan bir işlemdir. Telefon ekranınızın camının değişmesi için fiziksel hasarı haricinde her hangi bir sorununun bulunmaması gerekmektedir. Samsung Note 8 Cam Değişimi hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçin.

Samsung Note 8 Cam Değişimi

Samsung Note 8 Cam Değişimi

Cam değişim işlemi Orjinal ekranınız üzerindeki görüntüde veya dokunmatikte hiç bir etkisi olmayan camın değişimidir. Üzerinde ekranı etkileyen herhangi bir film veya soket bulunmamaktadır. Bu camı ana ekranı koruyan bir parça olarak görebilirsiniz. Samsung Note 8 Cam Değişimi işlemi yapılan telefonlarınızı daha önce nasıl kullanıyorsanız işlem sonrasında da aynı şekilde kullanmaya devam edeceksiniz.

 

Hangi durumlarda Samsung Note 8 cam değişimi gerekir?

 • Camın kırık olması veya aşırı çizilmiş olması
 • Ekranın bir kısmının veya tamamının görüntü kaybı olmaması
 • Ana ekranda çizgilenme olmaması
 • Renk değiştirme veya gölgelenme olmaması
 • Dokunmatik sorunsuz çalışması veya atlama yapmaması
 • SPen’in ekranın tamamında veya bir kısmında sorunsuz çalışması
 • Sıvı teması olmamış olması
 • Ekranda lekelenme veya amoled yanığı bulunmaması

Not: Camı kırık olan telefonlarınızın ekran testlerini *#0*# tuşlarından ulaşacağınız test menüsü ile dokunmatik kalem dokunmatiğini test edebilirsiniz.

Samsung Note 8 Cam Değişimi Fiyatı ve Ne Sürede Teslim Edilir.

Camı kırılmış Note 8 telefonlarınızın ekranlarını 1200 – 1500 TL yerine yarı fiyata değişim işlemi gerçekleşmektedir.  Cihaz verileriniz kaybolmadan format atılmadan ekran değişecek ve verileriniz bu sayede korunmuş olacaktır.

Telefonunuzun ekranı camından ayrılması için özel makinelerimiz ile tozsuz işlem odasında işlem görmektedir. bu neden ile ortalama işlem süreci 4 ila 6 saat aralığında işlemi gerçekleştirilmektedir.

Cam Değişimi esnasında ekran anakarttan ayrılacağı için işlem ekran üzerinde yapılacaktır. Bu neden ile hem cihaz verileriniz korunacak hemde ekran hariç diğer donanımsal parçasına müdahale olmayacaktır.

Telefon ve tabletlerinizin olası tüm arıza ve sorularınız için konum ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Samsung Note 8 Cam Değişimi Hizmetimizden yararlanmak için bizlere isterseniz +90 216 353 71 58 veya +90 542 353 71 58 numaralı telefonlardan ulaşabilir, Kartal’da bulunan mağazamıza gelebilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir cep telefonu tamiri sektöründe tecrübesi bulunan firmamız sizlere son derece kaliteli hizmet anlayışıyla Samsung Note 8 Cam Değişimi hizmeti sunmaktadır. Firmamız sadece Samsung marka telefonlara değil aynı zamanda iPhone, HTC, General Mobile, LG, ASUS ve Huawei marka cep telefonlarına da ekran değişimi, cam değişimi, ön cam değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi gibi birçok alanda tamir imkanı sunmaktadır. Profesyonel ve güvenilir cep telefonu tamiri için bizlere WhatsApp üzerinden de yazabilirsiniz. Tıkla WhatsApp’a Git.

Samsung Note 8 Cam Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Samsung Note 8 Cam Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

 • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

20160924_162703