Samsung S6 Edge Cam Değişimi

 

Samsung S6 Edge Cam Değişimi gerektiren kırık ekranlı telefonlarınızın cam değişimleri servisimizce sağlanmaktadır. Cam değişimi ekranınızın bir kısmında veya  tamamında görüntü kaybı ve dokunmatik kaybı yaşamamamız durumunda gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzun cam değişimi kenarları oval olduğundan dolayı özel makineler ile değiştirilmektedir.

İşlem süresi servis ortalama 3-4 saat aralığındadır. Servis yoğunluğuna göre işlem süreci değişebilir.

Değişecek olan camın ekran görüntüsü ile dokunmatikte bir etkisi bulunmamaktadır. Kırık olan camlarınız iç ekranınıza zarar vermeden değişmektedir..

Samsung S6 Edge Cam Değişimi için ekranınınız aktif bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Kırık olan bölgelerin altında ekran kararması olması durumunda komple ekran değişimi gerekecektir.

Cihazınızda ekran ve cam değişimi yapılması durumlarında telefonlarınızdan veri kaybı olmayacaktır. Anakartınız ile ilgili hiç bir işlem yapılmamaktadır.

İşlem süreci ortalama 3-4 saat sürmektedir vakit ayırabilmeniz durumunda telefonunuzun camının değişimi gün içerisinde sağlanmaktadır. Telefon için vakit ayıramamanız veya İstanbul dışında olmanız durumunda ise Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız bulunduğundan 147339934 kurumsal anlaşma numarası ile gönderebilirsiniz. Kargoya teslim ettiğiniz cihazlarınız anında B2B sistemimize düşecek ve gerekli kontroller ve takip servis elemanlarımızca sağlanacaktır.

 

Samsung s6 Ekran Değişimi için  firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Samsung S6 Edge Cam Değişimi Yapılmamaktadır. Komple Ekran Değişimi Yapılmaktadır. Samsung S6 Edge Cam Değişimi Türkiye'de profesyonel olarak yapılamamaktad

Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

0542 353 71 58

0216 353 71 58

20160924_162703