Samsung S9 Kamera Camı Değişimi

Samsung S9 serinin en yeni telefonlarından birisi suya dayanıklılığı ve gelişmiş özellikleri ile oldukça iyi bir satış başarısı yakalayan modelin malasef kasa ve ekran kısmında darbelere karşı dayanıklılığı yüksek değil bunun sonucundada bazen küçük darbelerde bile kamera camı kırılıyor bu durumlarda S9 kamera camı değişimi işlemini servisimizde orjinal bir şekilde yapmaktayız. S9 kamera camının değişim işlemi ortalama 1 saat sürmekte bu tamir işlemi servis yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.Gelmeden önce WhatsApp yada diğer iletişim kanallarımızdan servis randevusu aldığınızda bu süre minumuma inmektedir. Samsung S9 Kamera Camı Değişimi hizmetimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Samsung S9 Kamera Camı Değişimi

Samsung S9 Kamera Camı Değişimi

Samsung S9 kamera camı değişimi fiyatı 149 TL’dir.

Servisimize Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yaparak cep telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.Her marka modele tamir hizmeti veren servisimiz yapılan onarımlar sonrasında garanti vermektedir.

Kamera camı değişebilmesi için kameranızın çalışması gerekmektedir. Kameranız çalışmıyor ise s9 kamera değişimi farklı bir işlemdir.

*Sıvı temas cihazlarda onarım sonrası garanti verilmemektedir.

Samsung S9 Kamera Camı Değişimi

Samsung S9 Kamera Camı Değişimi Hizmetimizden yararlanmak için bizlere isterseniz +90 216 353 71 58 veya +90 542 353 71 58 numaralı telefonlardan ulaşabilir, Kartal’da bulunan mağazamıza gelebilirsiniz. 25 yılı aşkın süredir cep telefonu tamiri sektöründe tecrübesi bulunan firmamız sizlere son derece kaliteli hizmet anlayışıyla S9 Kamera Camı Değişimi hizmeti sunmaktadır. Firmamız sadece Samsung marka telefonlara değil aynı zamanda iPhone, HTC, General Mobile, LG, ASUS ve Huawei marka cep telefonlarına da ekran değişimi, cam değişimi, ön cam değişimi, arka cam değişimi, şarj soketi değişimi, batarya değişimi gibi birçok alanda tamir imkanı sunmaktadır. Profesyonel ve güvenilir cep telefonu tamiri için bizlere WhatsApp üzerinden de yazabilirsiniz. Tıkla WhatsApp’a Git.

3E Teknik Servis Samsung kamera camı değişimi işlemini tüm diğer modellerde de yapmaktadır. Bizlere ulaşmak için;

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

cep telefonu tamir aşamaları