Sony C3 Ekran Değişimi Kartal da bulunan servisimizde hızlı ve profesyonel olarak değişimi yapılmaktadır.Sony’nin 2014 tarihide piyasaya sürdüğü telefon c3 uygun fiyatı ve rahat kullanımı ile kullanıcılarının ilgisini cekmişti. Çok sayıda kullanıcısı olan c3’ün ekran kırılması, dokunmatik çalışmaması, geri tuşlarının basmaması, cam kırılması, çizgi oluşması, kararma olması benzeri sorunlarınız da orijinal ekranlarımız ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını çözmedeyiz.

Sony C3 Ekran Değişimi

Uzman ekiplerimiz tarafından değiştirip ve kontrolleri yapılan cihazınızı güvenli bir şekilde teslim alıp kullanabilirsiniz. Değiştirmiş olduğumuz ekranlarda darbe veya sıvı teması olmadığı sürece yaşayacağınız olası sorunlarda garantisi bulunmaktadır.

Bulunduğunuz yer servisimize uzak ise anlaşmalı olduğumuz kargo ile kargo ücreti ödemeden gönderip işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan servisimizde hizmet süremiz ortalama 30 dk  ile 1 saat arasında değişmektedir.

Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller.

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.