Sony M4 Ekran Değişimi

Konusunda Uzman Teknik servis ekibimizle Sony M4 Ekranlarını 1 saatten kısa bir sürede değiştirip sizlere teslim ediyoruz. Ürünlerimiz orijinal ekranlar olup darbe ve sıvı kaynaklı sorunlarınız olmadığı sürece garantilidir. Sony M4 Ekran Değişimi hızlı ve profesyonel olarak yapmaktayız.

Sony M4 Ekran Değişimi

Sony M4 Ekran Değişimi

15 yıla yaklaşan tecrübemiz ile siz müşterilerimizin cihazlarınızı sanki kendi cihazımız olarak görüp değer veriyoruz ve bu işlemleri 1 saati aşmayan süreler dahilinde gerçekleştiriyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız telefonunuzun her türlü sorunları için sizleri teknik servisimize bekliyoruz. Ekran Değişimi sırasında kesinlikle bilgileriniz silinmez. Profesyonel ve kaliteli bir cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yüksek performans göstererek tecrübemizi yaptığımız işe yansıtıyoruz. Sadece Sony marka ekran değişimi sorunu için değil daha birçok farklı işlem için de bize yazabilirsiniz.

Sony M4 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Sony M4 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Yurt Kargo ile Ücretsiz gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703