Sony Markasının Orta segment telefonlarından olan Xperia e5 kullanıcıları için ideal bir telefondur. Sony “Z” Telefonlarından sonra orta segment olan “X” seri telefonları çıkardı fiyat ve performans bakımında gayet iyidir.Telefonun özelliklerini inceleyecek olursak telefon MT6735 işlemci kullanmıştır. Tasarımı sayesinde kullanıcısının elinde rahat bir tutuş sağlamaktadır. Micro SD Kart ile telefonun hafıza arttırılabilir.Pili gayet iyi şarj etmeden 2 gün boyunca kullanabileceğiniz bir telefon. 1080p Ekran özelliğine sahip. Ekranınız kırılırsa Servisimizde Sony Xperia E5 Ekran Değişimi yaptırabilirsiniz.

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi servisimizde profesyonel personelimiz sayesinde hızlı ve kaliteli olarak ekran değişimi yapılmaktadır. Yapılan işlemler sırasında Xperia e5 telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. yani Rehberiniz, videolarınız, resimleriniz, notlarınız hepsi telefonunuzda durmaktadır.

Telefonunuz servisimize verilmeden önce cihazınızı kayıt alan arkadaşımız telefonunuzu yanınızda test etmektedir. Test işlemi bittikten sonra teknisyenlerimize cihazı vermektedir. Telefonlarınız her biri ayrı kutulara açılmaktadır. Yani  telefonlarınızın parçasının karışma ihtimali yoktur.

Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

0542 353 71 58

0216 353 71 58

20160924_162703