Sony Xperia E5 Ekran Değişimi

Sony Markasının Orta segment telefonlarından olan Xperia e5 kullanıcıları için ideal bir telefondur. Sony “Z” Telefonlarından sonra orta segment olan “X” seri telefonları çıkardı fiyat ve performans bakımında gayet iyidir.Telefonun özelliklerini inceleyecek olursak telefon MT6735 işlemci kullanmıştır. Tasarımı sayesinde kullanıcısının elinde rahat bir tutuş sağlamaktadır. Micro SD Kart ile telefonun hafıza arttırılabilir.Pili gayet iyi şarj etmeden 2 gün boyunca kullanabileceğiniz bir telefon. 1080p Ekran özelliğine sahip. Ekranınız kırılırsa Servisimizde Sony Xperia E5 Ekran Değişimi yaptırabilirsiniz.

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi servisimizde profesyonel personelimiz sayesinde hızlı ve kaliteli olarak ekran değişimi yapılmaktadır. Yapılan işlemler sırasında Xperia e5 telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşanmaz. yani Rehberiniz, videolarınız, resimleriniz, notlarınız hepsi telefonunuzda durmaktadır.

Telefonunuz servisimize verilmeden önce cihazınızı kayıt alan arkadaşımız telefonunuzu yanınızda test etmektedir. Test işlemi bittikten sonra teknisyenlerimize cihazı vermektedir. Telefonlarınız her biri ayrı kutulara açılmaktadır. Yani  telefonlarınızın parçasının karışma ihtimali yoktur.

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi – Neden CepTelefontamircisi.Net

1-Profesyonel Teknik Personeller. 

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti.

3- Yapılan İşlemler Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 15 Yıldır Hizmet vermektedir. 

6-Güler Yüzlü Müşteri Karşılama

Sony Xperia E5 Ekran Değişimi – Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Eğer Şehir Dışında Yaşıyorsanız Telefonunuzu Kargo ile gönderebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebileceğiniz telefonlarınızı aynı gün içerisinde onarımı sağlayıp tekrar kargoya hazırlamaktayız. Telefonlarınızın hayatınızın içerisinde ne kadar aktif bir rol aldığını ve sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal anlaşmamızın bulunduğun Yurtiçi Kargo ve 147339934 anlaşma numaramız ile cihazlarınızı ÜCRETSİZ bir şekilde bizlere gönderebilirsiniz.

3eteknikservis

Adresimiz : Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi Hamam Sokak No:45/a Kartal / Merkez

( Kartal Yapı Kredi Bankasının Hemen Arkası )

+90 542 353 71 58

+90 216 353 71 58

WhatsApp Linkimiz

20160924_162703